Меню
Your Cart

Світильник з поворотними плафонами на планці NL 1750-3 MSK Electric

Світильник з поворотними плафонами на планці NL 1750-3 MSK Electric
Світильник з поворотними плафонами на планці NL 1750-3 MSK Electric
Світильник з поворотними плафонами на планці NL 1750-3 MSK Electric
Світильник з поворотними плафонами на планці NL 1750-3 MSK Electric
Світильник з поворотними плафонами на планці NL 1750-3 MSK Electric
  • Наявність на складі: На складі
  • Модель: 614521
Товар переглянули: 692

Всі товари цієї серії:

Варіанти кольорів:

945 грн.

В світильник ставляться лампи в G-45 з патроном Е27 "кулька" потужністю від 4х до 10w

Споти і світильники у вигляді циліндрів MSK ELECTRIC просте рішення в стилі лофт для складних завдань.  Часто дизайнери створюючи інтер'єр акцентують увагу на його деталях саме за допомогою світла.  Таке рішення надає не тільки більш теплі тони холодного і грубому стилю, але і значно економить бюджет комплектації об'єкта будівництва або реновації.

Світильники у вигляді трубок прийшли в нинішній лофт з 40х років, коли зароджувався індустріальний стиль і після облаштування фабрик і заводів для життя населення, багато стали тягнути в будинок ті необхідні речі, на які не було грошей.  Так припустимо люстра або бра коштували пристойну суму на той час, а вуличне освітлення було досить дешевим і доступним.  На колишніх фабриках і заводах часто всі комунікації та інженерні мережі і системи пускалися по стінах.  Так дроти і труби могли проходити через грубу нічим не обробленої стіні з цегли або бетону.  Відключення більшості вузлів цих мереж давало можливість пиляти старі труби і пускати їх на потреби населення.  Так і з'явилися бра у вигляді трубок.  Конструкція зазвичай має один або кілька патронів, оснащувалася лампами які можна було повернути або розгорнути в залежності від необхідності висвітлити ту чи іншу частину приміщення.  Часто труби ніяк не обробляються і їх грубий вид добре вписувався в необроблені поверхні і індустріальну епоху.  Зародження стилю лофт надалі відродило модельний ряд світильників з водопровідних труб.

Практичність - ось що завжди супроводжувало індустріального стилю на тлі його візуальній складовій і простоті застосування матеріалів.  Елементи інтер'єру в той час виготовлялися з підручних засобів, часто будівельних матеріалів і залишків комунікацій колишніх фабрик і заводів.

Оснащуючи різні зони простору світильниками різного типу, можна домогтися необхідного рівня освітлення саме там де це необхідно.  Такий прийом застосовують частіше останнім часом в кафе і ресторанах.  Часто мають велику площу такого роду об'єкти намагаються розділити на кілька зон, для розміщення гостей в різній атмосферної середовищі в одному приміщенні.

Варіативність і можливість експериментувати в різних напрямках, дали команді MSK ELECTRIC багатий досвід роботи з формами, кольором і різноманітністю створених ескізів.  Аналізуючи новинки і тенденції моди в даному напрямку ми створюємо світильники і люстри здатні вистояти конкуренцію найгучніших брендів.

Поворотные светильники в виде цилиндра

Светильники в виде цилиндров с поворотным механизмом производства MSK ELECTRIC простое решение в стиле лофт для сложных задач. Особенности конструкции наших светильников разделяют линейку на модели с настенным типом крепления и потолочным.Настенные типы крепежа устанавливаются на вертикальные поверхности для досветки и уточнения сложной геометрии окружения. Например боковая подсветка лестницы настенными светильниками в виде цилиндра, не самый распространенный вариант но очень эффективный когда нужна дополнительная мобильность и опциональность в настройке светильника. Часто дизайнеры создавая интерьер акцентируют внимание на его деталях именно с помощью света. Такое решение придает не только более теплые тона холодному и грубому стилю, но и значительно экономит бюджет комплектации объекта строительства или реновации.

Лофт светильники с поворотным механизмом

Практичность - вот что всегда сопутствовало индустриальному стилю на фоне его визуальной составляющей и простоте применения материалов. Элементы интерьера в то время изготавливались из подручных средств, часто строительных материалов и остатков коммуникаций бывших фабрик и заводов. Применение шарниров для вращения патрона с лампой на жесткой конструкции дает возможность настраивать как лампы с потолочным креплением так и настенным. Задавая направление лучу, выгодно выделяются детали декора и задается настроение в помещении. Практично это решение потому, что дополнительные опции это всегда новое настроение, благодаря свету, а легкость настройки благодаря поворотному механизму делает этот процесс быстрым и в какой то мере творческим. Достаточно часто светильники в виде цилиндров с поворотным механизмом имеющие потолочное крепление используют для зонирование пространства в помещении. Оснащая различные зоны пространства светильниками разного типа, можно добиться необходимого уровня освещения именно там где это необходимо. Такой прием применяют чаще в последнее время в кафе и ресторанах. Часто имеющие большую площадь такого рода объекты стараются разделить на несколько зон, для размещения гостей в разной атмосферной среде в одном помещении. 

Основні
ВиробникMSK ELECTRIC
Довжина плафона170мм
КолірЧерный
Країна виробникУкраина
Макс потужність лампи40w
Матеріал виготовленняМеталл
Наявність поворотного механізму3шт
Розмір упаковки79х20х7см
Розміри кріпильної платформи660мм
Тип кріпленняПланка
Тип світильникаПотолочный
Тип цоколяЕ-27
Ширина плафона50мм
Гарантійний термін36

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре